31 Temmuz 2021 14:15

Pnomotoraks

İyi günler hocalarim ben 7 ay önce pnomotoraks ameliyati oldum sağ taraftan kapalı doktorum en son kontrolde hava boşluğu var dedi sol tarafta arada mininal sonme oluyor 3 ay önce oldu en son benim asıl sorum kilo almak için spor yapip göğüs yapmak istiyorum sporda ağırlık kaldirma vs var bildiğiniz üzeri dün biraz çalıştım goguste vs kas agrilari oldu bayadir calismadigimdan sanirim bide yere yatip kalarken yuzustu sırtüstü cigerim sanki sallaniyor ama agri yok kisa sureli oluyor biraz uzun oldu cok teşekkür ederim allah razi olsun hocalarim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Karslıgil
Göğüs Cerrahisi

Selam, geçmiş olsun.Zorlamadan ve zamanla alıştıra alıştıra egzersizleri yapmanızı öneriyorum.Bir sıkıntı olduğunda tekrar ameliyat olduğunuz doktora yada göğüs cerrahi branşına kontrole gitmenizi öneriyorum.

29 Ağustos 2021 09:57