CT
Soru Sahibi
19 Kasım 2013 22:47

pet bt sonuç için bilgi lütfen

İyi akşamlar dr ateş bey Patoloji sonucu serviks ca kondu,pet bt Sonuçla ilgili bilgi verirseniz sevinirim Bulgular: serviks uteride orta hattın hemen solunda posterior Yerleşimli fokal yoğun fdg artışı saptanmıştır Sudmax 17.43

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ateş Karateke
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

rahim agzı kanseri olduğunuzu söyle bilirim yazdıklarınızla başka yorum yapılamaz

21 Kasım 2013 17:25