KA
Soru Sahibi
1 Mayıs 2021 04:59

Penis de sivilce

Penis de sivilce Hocam merhaba penisimin alt dikiş tarafının da sivilce var bildiğim kadarıyla bir kaç gündür var. Sivilceye baktığımda içinden beyaz sıvı çıktı sivilce deki gibi bir sorun olurmu yoksa önemsiz mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Çelik
Üroloji , Üroonkoloji

Sivilce dediğiniz durumunun gerçekten sivilce ç yoksa başka enfeksiyon nedenlerden dolayı mi oldu bunun mutlaka anlaşılması gerekir. Bunun için mutlaka bir Üroloji̇ Dr tarafından değerlendirme yapılmasını uygundur. Çünkü bazı enfeksiyonlar bulaşıcı bile olabilir. Bir Üroloji̇ uzmanına muayene olmanızı tavsiye ederim. Sağlıklı günler dilerim.

3 Mayıs 2021 00:25