ES
Soru Sahibi
11 Ekim 2021 06:30

Penis büyütme

Hocam merhaba, 23 yaşındayım penis boyum 12-13 cm kalınlığı ise 10 cm ince bu artık özgüvenimi zedeliyor sertleşme problemi yaratıyor, zevk alamama sabahları uyandığımda bile bazen sertlesmiyor, penis kalınlaştırma ve büyütme ameliyatı olmak istiyorum gözle görülür bir değişiklik olur mu ve tahmini kaç cm lere ulaşabilir hocam ? Birde fiyat biraz yüksek galiba peşin mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. İbrahim Buldu
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Merhabalar, Ameliyat ile penis boyu 2-3 cm uzar Kalınlık ise yağ enjeksiyonu ile istenildiği kadar artırılabilir. Fiyat bilgisi için hastaneye gelmeniz uygun olur Geçmiş olsun

11 Ekim 2021 15:00