VB
Soru Sahibi
16 Ekim 2021 16:27

Parmak Şişliği

13 yaşındayım 2 gün önce yani perşembe günü parmağımı kapıya sıkıştırdım ve buz tuttum 2 ders boyunca (100 dk) baktım şişlik inmiyor eve gittim ve evde durdum saat 17:00 gibi doktora gittik doktor baktı çatlak falan yok çok şişmiş çatlak olabilir dedi parmağımı çubukla sardı ben bu gün çıkarttım ancak parmağımın şekli değişmiş fln şişlik fln vardı parmağımı kapatandada ağrıyordu fln babama söyledim şişmiş sadece düzelir, diyordu sizce?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba tendon hasarınız da olmus olabilir, ortopedi uzmani tarafindan muayene edulmeniz faydali olacaktir.

31 Ekim 2021 08:13