LL
Soru Sahibi
20 Haziran 2021 15:50

Panik atak mı

Merhaba Büşra hanım bir konuda yardımınıza ihtiyacım var; bende bir panik hali başladı özellikle o an bayılacakmış gibi olup otobüsten bir anda inmek istiyorum hep otobüste oluyor, dışarı çıkmaya artık korkar oldum. Kalp doktoruna gittim kalp sorunun yok dedi bu panik atakmıdır? Bu ataklar sırasında ne yapılmalıdır cevabınızı bekliyorum bana bir öneride bulunursanız size çok dua ederim ne okursunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, panik atak sorunu terapilerle aşılabilir. Çeşitli ödevler ve panik atağın kökenlerine inilerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Randevu için bana ulaşabilirsiniz

22 Haziran 2021 09:29