br
Soru Sahibi
22 Aralık 2019 13:44

ortognatik cerrahi

merhaba. ben ordontik diş tedavisi görüyorum lakin özel bi klinikte. çenem geride ve doktorum bunun cerrahi müdehaleyle düzeltileceğini söyledi. diş telim varken devlet hastanesinde ameliyat olabilir miyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Merve Berika Kadıoğlu
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

doktorunuz devlette ameliyatı yapacak hocayla irtibat halinde ise tabiki olur ama genelde cerrahi tedaviler bir ekip işidir o sebeple iyi organize olmak gerekir cerrah ve ortodontist olarak. doktorunuz birlikte çalıştığı cerrah varsa oraya yönlendirecektir sizi.

25 Aralık 2019 10:33