KS
Soru Sahibi
6 Temmuz 2019 00:43

Ortodonti tedavi

İyi günler genel olaraktan dişlerimin görünümü kötü eğri ve diş teli taktırmak istiyorum yaşım 19 tedavi olaraktan faklılıklar vardır elbette ama genel olarak ortodonti fiyatlarınız kaçtan başlamaktadır ? ... Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Fatma Yalçın Zorlu
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba, probleminizin tedavi şekli, süresi ve tedavi maliyeti konusunda ayrıntılı bilgi almak için telefon numaralarımızdan ulaşarak ücretsiz muayene randevusu talep edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz...

10 Temmuz 2019 08:27