sa
Soru Sahibi
9 Aralık 2021 11:28

ön dişler birbirine değmiyor

benim çocuğun ön dişler birbirine değmiyor arka dişler değiyor konuşmasını engellediği için çene ameliyatı deniyor biz ameliyatsız düzeltebilirizmi yaş 20

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Özlem Sancak
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba İskeletsel çene bozukluklarının erişkin hastalardaki ideal tedavi şekli ortognatik cerrahi tedavidir. Ancak isleletsel durumun çok ağır olmadığı vakalarda ameliyatsız ortodontik tedaviyle de düzeltme yapıyoruz. Klinik muayenenizi yapmadan size net bir bilgi veremiyorum. İyi günler. Geçmiş olsun.

9 Aralık 2021 13:29