DG
Soru Sahibi
30 Haziran 2021 17:37

Nükleer tip

İyi günler ben 34 yaşında evli bir çocuk sahibiyim 31 mayısta atom tedavisi gördüm 3 gün yattım eşimle tekrar çocuk sahibi olmak istiyoruz daha erkenmi acaba

2 cevap
Cevaplar (2)

6 aydan önce düşünmemenizi tavsiye ederim.

5 Temmuz 2021 10:14
DG
Soru Sahibi

Emine hanım.daha ayrıntılı yazarmisiniz rica etsem neden 6 aydan önce düşünmemem gerek bir sorun mu olur çok teşekkür ederim

5 Temmuz 2021 11:14

Radyasyona maruz kaldığınız için, bebeğin radyasyondan etkileyebileceğini düşünerek, tedavi sonrasındaki ilk 6 ay gebelik önermiyoruz.

7 Temmuz 2021 09:46