KE
Soru Sahibi
14 Haziran 2017 17:08

neurofeedback

merhaba işitsel nöropatide neurofeedback yöntemi işe yarar mı ? Algılama ve konuşma için faydalı olur mu? Cevabınız için şimdiden çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Erdoğan bey, Neurofeedback egzersizleri sırasında hem işitsel hem de görsel egzersizler uygulanmaktadır. Egzersizler öncesinde doğru durum analizi için çeşitli test ve ölçümler yapılır. 14 seans NF egzersizi sonrasında, başlangıçtaki testler tekrarlanır, böylece gelişim oranı belirlenir objektif olarak. DEtaylı bilgileri web sitemde bulabilirsiniz: http://www.braincenter.com.tr Sağlık ve sevgiyle,

7 Temmuz 2017 12:04