AF
Soru Sahibi
18 Ağustos 2020 15:10

Neredesiniz Doktorum

Barış bey babam Burdurdan hastananız , Isparta Şehir hastanesine gittikten sonra sizi kaybettik en son Ankarada diye duyum aldık ama sizi bulamıyoruz, babam da sizden başkasına gitmem diyor. Güncel çalıştığınız hastane neresi doktorum geleceğiz:)

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba artık Ankara şehir hastanesi cerrahi Onkoloji bölümünde çalışmaktayım

19 Ağustos 2020 09:20
AF
Soru Sahibi

Çok teşekkürler Barış Bey. Mhrs’de isminiz gözükmüyor randevu nasıl alabiliriz , mhrs’den başka bir yolu varsa ve tekrar yol gösterirseniz çok memnun oluruz. Teşekkürler

21 Ağustos 2020 00:07

Cerrahi Onkoloji polikliniği diye randevu alabilirsiniz

21 Ağustos 2020 00:17