ER
Soru Sahibi
9 Kasım 2021 17:44

Nedeni belirsiz diz ağrısı

Merhaba hocam, Askerden geldiğimden beri iki dizimde de ağrılar mevcut. Çömelip kalkarken, diz üzerine otururken sanıyorum fazla yük verdim. MR çekindim. Raporlarda temiz, istirahat edersen geçer dedi doktor. Ancak ağrılar mevcut. Bu durum beni tedirgin ediyor. Urfada öğretmen olduğum için doktora gitmem kısıtlı. Merdiven inip çıkarken hafif ağrılar var diz üstü ve diz altında değişkenlikle. MR görüntülerimi ve Raporumu size nasıl gönderebilirim? İçim rahat etmiyor böyle olunca.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Soner Akkurt
Spor Hekimliği

Diz kapağı ağrısı olabilir. Veya romatizmal kaynaklı olabilir. Urfa Devlet Hast. Spor Hekimliği polikliniğine gidebilirsiniz

14 Kasım 2021 17:25