yt
Soru Sahibi
14 Aralık 2013 20:27

MR İNCELEMESİ

MERABA HOCAM ANNEMİN MR İNCELEMESINDE CIKAN SONUC BUDUR..ONEMLI BIRSEYMI ACABA ?CEVAPLARSANIZ CCOK SEVINIRIM..PERİFERİK VE SANTRAL BOS MESAFESİ YAS İLE UYUMLU OLARAK BELİRGİNLEŞMİŞTİR.BİLATERAL PERİATAL LOBDA BEYAZ CEVHERDE BİRKAÇ ADET MİLİMETRİK BOYUTLU T2 VE FLAIR İNCELEMEDE HİPERİNTES GÖRÜNÜMÜNDE GLİOTİK ODAK IZLENDI

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Oğuz Bak
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

yaşına uygun normal sonuç

16 Aralık 2013 09:49
yt
Soru Sahibi

hocam bu sonucu doktorumuza gösterdıgımızde beyin daralması yanı damar tıkanıklıgı denıldı.baska bır uzmana görunmemızı tavsıye edermısınız??

23 Aralık 2013 22:33
Uzm. Dr. Oğuz Bak
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

geçmiş olsun

24 Aralık 2013 09:07