ŞN
Soru Sahibi
18 Temmuz 2015 10:45

Huzursuzluk ve yerinde duramama

Hocam merhaba dayım için soruyorum,2015 yılının başlarından itibaren huzursuzluk,yerinde duramama,sürekli oturamama şeklinde hareket bozukluğu şikayetleri var.Memur olduğu için oturarak çalışması gerekli.Bu hastalık iş hayatını fazlasıyla olumsuz olarak etkiledi,mesleki ve sosyal işlevselliği bozuldu.Kendini mutsuz ve bitkin hissediyor.Yardımlarınızı bekliyorum saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Oğuz Bak
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

sorun belli ... getirin düzelteyim tamam

19 Temmuz 2015 13:17