çf
Soru Sahibi
17 Nisan 2019 16:26

mr değerlendirmesi4

merhaba annemin vertigosu var bu şikayet üzerine mr çekindik sonuçta :Sol serebellum periferal komşuluğunda araknoid granülasyona ait fokal sinyal değişikliği izlenmiştir . sağda supraventriküler beyaz cevherde küçük boyutlu ensefalomalazi alanları vekomşuluklarında gliotik sinyal değişiklikleri mevcuttur .optik sinir çevrelerinde BOS kılıf mesafeleri hafif belirgenleşmiştir yazıyo bunlar ne demek oluyo acaba yardımcın olur musunuz ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Atilla İlhan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

MR ın CD si ile birlikte gelin. Muayene eder ve şikayetlerini dinleriz. Buna göre ne yapacağımızı konuşuruz.

23 Nisan 2019 10:54