EN
Soru Sahibi
3 Aralık 2020 17:43

Midede sanci genital bölge de sancı olmanın sebebi nedir

Mrb hocam adet gunume 9 gün kala mideme genital bölgeme aferdersiniz mesaneme cok kotu sanci girio ayaga kalkamıyorum buyu tuvaltimi kucuk tuvaletimi tam yaparken icten bıçak saplanmis gibi oluo hamilede kalmak istiyorum evliyim acaba yumurtam mi catladi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Adet öncesi karın ağrısı mideye vurabilir. Tüm karın içini saran tek bir parça zar olduğu için karın içi organlarda bir sıkıntı olduğunda heryere ağrısı vurabilir. Geçmiş olsun.

4 Aralık 2020 08:19