AM
Soru Sahibi
16 Ekim 2021 22:34

Meme dolgu

Merhaba meme dolgu fiyatı ne. Yeriniz neresi 100mg dolgu fiyatı ne

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Oygar Aytekin
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Bir öğleden sonra rahatlıkla yaptırabileceğiniz bu işlemin etkisi anında görülür ve dolgunun tamamen erime süresi 5 ila 8 yıldır. Lokal anestezi altında sadece birer iğne deliğinden şırınga ile memedeki yağ dokusunun içine dolgu vermek suretiyle yapılan işlemden çıkarak doğrudan evinize gidebilirsiniz. İşlemden hemen sonra göğüsleriniz hem daha dolgun ve büyük, hem de daha dik olacaktır. İşlem min. 40-60 dakika civarında sürer. Hamilelik ve emzirme sırasında uygulama yapmıyoruz. %98'i su ve %2'si katyon poli amid olan bu madde poli akrilamid veya sıvı silikon değildir. Bu yöntemle birkaç beden büyütme yapma şansımız vardır. Sizin istediğiniz boyutlara ulaşmak için ne kadar dolgu gerekeceği ancak muayene ile tespit edilebilmektedir ve muayene etmeden herhangi bir şey söylemek mümkün değildir. Minimal derecede sarkma olması durumunda, büyütme işlemi sayesinde aynı zamanda dikleşme de elde edilmektedir. Ameliyatsız, narkozsuz meme büyütme işleminin ücretleri uygulanan dolgu miktarına bağlı olarak değişmekle birlikte 100 gram (1 paket) 1500 USD. Randevu için *** *** ** 27 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

24 Kasım 2021 13:34