SE
Soru Sahibi
15 Aralık 2021 00:18

Meme başı sıvı

Hocam merhaba. Ben 1 buçuk ay önce meme ultrasonu yaptırdım herşey normal. Yaşım32 . Ailede meme kanseri geçmişi yok. Bu sabah uyandığımda meme ucum ıslaktı aynaya baktım 10 kuruş küçüklüğünde bi ıslaklık vardı. Tişörtüm ün rengi kırmızı olduğu için gelen akıntının rengini anlayamadım ama kokladım bir koku yoktu. Ve kan olsa bulaşırdı meme başıma diye düşündüm. Ucu temizdi 10 dksonra ya tişörtümde kurudu bir iz kalmadı. Adetim biteli 4 gün olmuştu ama memelerimde hala hassasiyet devam ediyordu bununla birlikte kasıklarımda yumurtlama sancısı gibi arada sancı oluyordu o sancı olduğu sırada göğüsüm zonklayıp geçiyordu. O ıslaklıktan sonra peçete koydum rengini görmek için uyudum. Uyanınca biraz ıslaklık var gibiydi ama renk yoktu. Birdaha akıntımın devamı gelmedi. Sıktım baktım hafif bir şekilde gelen bişey yok. Kontrollerimi yeni yaptırmıştım. Bu arada korunmuyorum bebek sahibi olmaya çalışıyorum ama 6 aydır hamile kalamadım. Ve 2 aydır citoles 10 mg kullanıyorum. Akıntımın sebebi nedir endişelenmem gerekirmi. Doktora gitmek için acele etmem gerekirmi veya hangi doktora gitmem gerekir . Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Sonuç olarak sağlığımı tehdit edecek ciddi ve kötü birşey varmı lütfen cevaplarsanız çok sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)

Bahsettiğiniz bulgular her SAĞLIKLI hanımda olabilecek şeyler.Dr a gitmenize gerek yok.

19 Aralık 2021 11:26
SE
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam cevapladığınız için. Kendi doktorumuda arayıp sordum devam ederse gel şu an gelmene gerek yok dedi çok şükür devam gelmedi. Birşey daha sormak istiyorum internetten baktığımız zaman şeffaf su gibi berrak olan akıntılar tehlikelidir yazdığı için paniğe kapıldım. Bu doğru bir bilgimi Bir defaya mahsus gelen akıntının bir önemi yok yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla. Kusırabakmayın biraz panik bir insanım emin olup kafamı rahatlatmak istiyorum

20 Aralık 2021 17:36

Evet ciddi bir sorun yok ..

21 Aralık 2021 16:42