AA
Soru Sahibi
14 Mart 2017 16:27

Masturbasyon sendromu

Hocam 19 yaşındayım masturbasyon sendromu geciriyorum şişme mevcut 3 4 senedir boyle yapiyorum bi iki kere geleneksel yapayim dedim sisme ve bosalamama mevcut

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, yanlış mastürbasyon alışkanlığına bağlı sorunlar yaşıyorsunuz. Bu alışkanlığın değişmesi ve doğru mastürbasyonu öğrenmek için bir cinsel terapistten profesyonel destek almanız uygun olur. Saygılar

14 Mart 2017 16:44