TY
Soru Sahibi
25 Ağustos 2017 07:13

Lütfen yardım

Slm Sebahat hanim benim 4 aylık bebeğim var kikosu 6650 boyu 68.5 cm ilk 1 ay beni emdi sonra emmeyi bıraktı ve aptamil kullanıyorum 2 gun onceye kadar 3 saatte 120 cc.yiyordu ama son 2 gündür 90 cc yemeğe başladı dr götürdüm tüm kan ce idrar tahlilleri temiz çıktı ateş yok huzursuzlugu yok neşesi gayet iyi yeme miktarı neden azalmış olabilir iyi gunler iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Sebahat Yılmaz Ağladıoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi

Merhaba, Bazen hafif viral enfeksiyonlar, ağızda küçük bir aft veya mantar gibi problemler bebeğinizin beslenmesini etkileyebilir. Takip etmek en doğrusu Sağlıklı günler dilerim.

1 Ekim 2017 16:24