GA
Soru Sahibi
18 Nisan 2016 17:13

lazer epilasyon

KOLUMDA YILLAR ÖNCESİNDEN KALAN KURŞUN KALEM UCU VARDI. LAZER EPİLASYON YAPTIRIRKEN ÜZERİNDEN GEÇİLDİ. HAFİF BİR ŞİŞLİK OLUŞTU SANIRIM BUNUN BİR ZARARI VAR MIDIR?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ayşegül Girgin
Medikal Estetik Tıp Doktoru

kurşun kalem lazer epilasyonda kullanılan lazer ışığı için kıl kökü gibi algılanmış ve ısı oluşmasına sebep olmuş bunun sonucunda da ödem meydana gelmiştir cildiniz için herhangi bir riski yoktur.takip eden seanslarınızda aynı reaksiyon tekrar olabilir.Hatta o alanda küçük bir kabuk olabir.Endişelenmenize gerek yoktur sağlıklı günler dilerim

13 Ağustos 2016 10:20