nh
Soru Sahibi
12 Kasım 2021 09:58

kORKU İCİNDEYİM

hocam ben 20 gün önce böbrek ameliyati oldum bir böbregim cürümüştü ameliyattan sonra göz kararması bazen başim agiriyor yürüyünce bayılmiş gibi oluyorum sanki göksüm sıkışıyor kapalı alanda daha şiddetli oluyor kendimi hemen dişarı atırıyom kulaklarim cınlıyor yürüyünce boşluga basıyorum sankı tedirginim titreme kalp doktoruna gittim eko ekg kan tahlili bişi cıkmadı hocam psikoloji olbilirmi saygilar,,,,

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Anlattığınız kadarıyla yaşadığınız durumun psikolojik olma ihtimali bulunmaktadır. Fakat bu durumun ruhsal olduğundan emin olabilmek için ayrıntılı bir şekilde anamnezin alınması gerekiyor. Daha sağlıklı bilgi alabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

13 Kasım 2021 14:44