OA
Soru Sahibi
15 Aralık 2021 19:52

Basıl düzelebilirim

Merhaba Bahar hanım uzun ve ciddi süren ilişkimde aldatıldığımı öğrendim bir değil bir kaç kişiyle içimdeki öfke artık ne his bilemiyorum etrafıma ona karşı nasıl hareket ediceğimi bilemiyorum aklım durdu gözümün önünden gitmiyor gördüklerim içime kapandım

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, zor bir süreç sizin için. zorlayıcı süreçlerle tek başımıza baş edemeyebiliriz. bir psikologtan psikoterapi almanızı öneririm. Bilişsel davranışçı terapisi bu durum için işlevsel olacaktır. detaylı klinik değerlendirme yapmak gerekir elbette ama siz uzman tercih ederken bilişsel davranışçı terapi eğitimi olmasına dikkat edin. sevgiler.

15 Aralık 2021 19:53