ec
Soru Sahibi
30 Eylül 2020 17:18

kör olmaktan korkuyorum

merhabalar anksiyete bozukluğum var ve cok sorun yaşadım şuan da kör olmaktan korkuyorum sanki bulanık goruyomus gibi hissediyorum düşündükçe düşündükçe iyice bulaniyroum ve korku sariyo nabicagimi bilemiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Kl. Psk. Deniz Merve Ercan
Psikoloji , Psikoonkoloji

Merhaba, Anksiyete bozukluklarında düşünceler bazen gerçekmiş gibi ve o durumu yaşayacakmış gibi bir kaygı ortaya çıkabiliyor. Bunun ile ilgili bir uzmandan terapi almanız sizin için iyi olacaktır.

2 Ekim 2020 10:20