cb
Soru Sahibi
20 Mayıs 2020 19:55

Köprü dış boşluğu

hocam merhaba hocam benim sol üst de 4 lu köprü var köprünün ön ayaktaki dişimin arka tarafına parmağimla kontrol ettiğimde alt kısmına tırnak girebiliyor boşluk oluşmuş gibi ama köprüde genel bir sallanma vs yok köprüyü yaptırali 3 sene oldu bu normal mı hocam sizce yada yapılabilecek bir işlem varmidir ilginize şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

O bölgede sonradan oluşan bir boşluksa eğer , muhtemelen dişeti çekilmesi olmuştur. Bu çok istenen bir durum değil. Oraya daha fazla gıda kaçar ve köpr aysğı olan dişte yeni çürüğe sebep olabilir. Uygun zamanda hekiminizi ziyarete gitmelisiniz.

20 Mayıs 2020 21:37