DG
Soru Sahibi
28 Eylül 2018 23:57

Komedon, kist

Merhaba. 26 yaşındayım ve son iki yıldır özellikle yanak ve çenemde giderek artan kapalı komedon mu yoksa keratin kistleri mi olduğunu anlayamadığım beyaz pürüzler var. Şimdi boynumda da oluşmaya başladı. Bunlar için bi tedavi yönteminiz var mı dermapen uygulaması işe faydalı olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Özge Aydın
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba Gamze hanım Öncelikle medikal bir cilt bakımı gerekir. Daha sonra muayene sonucuna göre lazer uygulamaları önerilebilir. İnflamatuar mı, kistik mi, basit komedon mu buna göre tedavi şekli belirlenir. Sevgiler.

1 Ekim 2018 08:30