BM
Soru Sahibi
21 Mayıs 2021 11:27

Kolonkanseri

kanseri Kolonkanseri Kolonkanseri Hocam saygilar esim2yil 3n1 teshisiyleevvel kolon kanserinden ameliyat ve kemo gordu dr kontrolerini 6ay ara ile oluyor geceleri 11-12ye dogru yatiyor sabahya10a dogru uyaniyor bu durum bagisikligini olumsuz etkilerni beslenmesine yuruyusune dikkat ediyor oneriniz yokmu çovit aşısı yapabilirmi son kontrolde kan değerleri normal kanser mermerleri ca*** *** ** cea 2.8 ca*** *** ** sonucları degerlendirirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Alper Özkan
Radyasyon Onkolojisi

Aşı olmasında bir sakınca yok. Olmasını tavsiye ederim. Uzun süre uyumasının bağışıklık sistemi üzerine olumsuz bir etkisi yok. Son değerleri Gayet iyi. Beyaz şeker ve rafine undan az beslensin. Bol lifli diyet iyi gelir. Bol c vitamini ,omega 3 ve d vitamini kullanması uygundur.

21 Mayıs 2021 11:46