EN
Soru Sahibi
4 Kasım 2021 23:50

Kollarda çabuk yorulma

Hocam merhaba Her iki kolumda güçsüzlük ve çabuk yorulma oluyor saçımı yıkarken ve tararken kol dirseğimde ağrı oluşmaya başlıyor sanki saatlerce aynı pozisyonda duruyormuşum gibi bunla ilgili 1 aydır gitmediğim Dr kalmadı nöroloji,beyin cerrahisi,ortapedi gb Boyun fıtığı yok,sinir sıkışması yok,omurilikte herhangi bir durum yok.Tahliller normal.Ne olabilir yada hangi bölüme gitmem gerekiyor yardımlarınızı ve desteğinizi rica ederim Teşekkür ederim Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Nimet Dörtcan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

Merhabalar Güçsüzlüğün başka nedenleri de var, ancak sizi görüp muayene etmeden bir şey söylemek mümkün değil. Geçmiş olsun Selamlar

8 Kasım 2021 13:42