AB
Soru Sahibi
18 Eylül 2019 12:22

Kokain bağımlılığı

Merhaba. Ben 5 yıldır kokain kullanıyorum. Artık bırakmak istiyorum. Bütün malvarlığım gitti bundan ötürü. 1 hafta önce hayatımda ilk kez bunu bırakmaya çalıştım. Çok kötüydü anlatamam size. Nasıl yardım almalıyım nereye gitmeliyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba madde bağımlılığı için ilaç+terapi desteği mutlaka gereklidir. Bazı durumlarda hastaneye yatış gerekebilir. Sizi ve bağımlılığın boyutunu görmeden yorum yapmak doğru olmaz. Saygılarımla

18 Eylül 2019 13:35