ER
Soru Sahibi
13 Şubat 2021 21:44

Kaygı ve stres

Hocam merhaba sınav kaygısı yaşıyorum sınava gireceğim esnada ağlama krizleri geçiriyorum kalp çarpıntısı yaşıyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz lise 1 sınıf öğrencisiyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba sınav kaygısı ile ilgili destek Alman ve bu kaygıyla başetme yöntemlerini öğrenmem sıkıntılarını hafifletecektir. Lise 1 de bunun üzerine gidip halletmen ilerleyen dönemlerde gireceğin sınavlarda rahat etmene fayda sağlayacaktır.

24 Mayıs 2021 08:31