DK
Soru Sahibi
30 Mart 2022 13:02

kaygı

merhaba kalabalık ortamlarda çok geriliyorum çekingen oluyorum bunun üstesinden nasıl geelbilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Psk. Dan. Aydın Deniz Yüce
Psikolojik Danışman , Psikoloji

Merhabalar. Sosyal ortamlarda yaşamış olduğunuz çekingenlik hayattaki işlevselliğinizi etkiliyor ve günlük rutininizi etkiliyor ise tavsiye edilen şey bir uzman dahilinde psikoterapi sürecinden geçmektir. Sosyal kaygı yaşayan danışanlarımla genel olarak davranışsal ve bilişsel teknikler kullanarak ilerlemekteyim. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz eğer *** *** **'nolu numaradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel günler dilerim

30 Mart 2022 13:17