KB
Soru Sahibi
3 Mart 2019 10:53

Kas erimesi

Doktor hanım iyi günler. Annem göz kapağı düşüklüğü ameliyatı geçirdi. Dayım muscular distrofi hastalığından vefat etti. Annemde sürekli halsizlik yorgunluk ve ileri derecede güç kaybı mevcut yaşı 59. Acaba anneme ozon tedavisi önerirmisiniz. Hasta yatalak değil. Ama gece sabaha kadar dizlerinin arasına yastık felan koymazsak dekibüt oluşuyo. Selamlar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Şeyda Şener
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Annenizde damar bozukluğu var mı? Ozon tedavisi şikayetlerinin azalmasında yardımcı olur. Damar problemi varsa ilerlemesini önler dekibütler genelde damar bozukluğunda olur. muscular distrofi başlamışsa ilerlemesi yavaşlatılabilir. Geçmiş olsun.

4 Mart 2019 09:44
Dr. Şeyda Şener
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Annenizde damar bozukluğu var mı? Ozon tedavisi şikayetlerinin azalmasında yardımcı olur. Damar problemi varsa ilerlemesini önler dekibütler genelde damar bozukluğunda olur. muscular distrofi başlamışsa ilerlemesi yavaşlatılabilir. Geçmiş olsun.

4 Mart 2019 09:44