gf
Soru Sahibi
24 Aralık 2019 10:52

isteksizlik

Hocam 12 yıldır evliyim esimde isteksizlik evlendiyimizden beri var ama son iki yıldır fazlalasti hatta artık birlikte bile olamıyoruz ne yapacagimi nereye gidecegimizide bilmiyoruz boşanma eşiğine gelirdik neredeyse lütfen bize yardımcı olurmusunuz kimseye de birşey sorup öğrenemiyoruz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Cinsel terapi alabilirsiniz. Cinsel isteksizlikte genelde sorunlar evlilik temelli olur. Onun için duygusal ilişkinizi de incelememiz daha iyi olabilir. İyi günler dilerim.

24 Aralık 2019 12:38