SE
Soru Sahibi
19 Mayıs 2020 19:18

İlişkimde özgüvensizim, çok kıskancım ?

Merhabalar, ben 20 yaşındayım. 5 aylık bir ilişkim var ve ilişkimde çok fazla özgüvensizlik yaşıyorum, eskiden kendimi çok beğenirdim güzel bulurdum ama bu aralar kendimi dünyanın en çirkin kızı gibi hissediyorum ve bu beni çok etkiliyor. Sevgilimi çok kıskanıyorum durduk yere hiçbir şey olmamasına rağmen ve ona bazen kızıyorum tavır yapıyorum tripler atıyorum. Geçen gün ayrıldım sonra pişman olup barıştım. Sırf özgüvensizliğimden ayrıldım, ve bu davranışımdan dolayı benden soğuduğunu söyledi. Çok mutsuzum bu aralar üniversite sınavına da hazırlanıyorum. Ne yapmalıyım kendime özgüvenimin gelmesi için bu durumlar için. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Psk. Ozan Bahçıvan
Psikoloji , Psikoonkoloji

Öncelikle geçmiş olsun. Sıkıntılarınızın farkında olmanız seansların ilerleyişine hız kazandıracaktır. Özel Oz Psikoloji Aile Danışma Merkezi’nden bizlere ulaşırsanız sevinirim. Görüşmek üzere

24 Mayıs 2020 10:04