KJ
Soru Sahibi
2 Aralık 2021 19:36

Hocam nolur yardım

Merhaba hocam benn sosyal medyada Instagram'da parodi ailelerinde takılıyordum anlamı ise ünlülerin resmini paylaşıp kendimiz gibi konuşturuyorduk ve birbirimizin resmini görmeden ismini bilmeden sevgili olduğumuz oluyordu ben bunu 17 ve 19 yaşlarında kullandım aklımda şöyle bir soru canlandı : 'ya benim sevgili olduğum hoşlandığım ve sevgili gibi konuştuğum kişilerin yaşı küçükse? O zaman pedofili ve sapkın miyim?' Bu beni çok rahatsız etti ve bir şey daha sormak istiyorum sanki o konuştuğum kişiler 14-15 yaşlarında gibi hatırlıyorum hani ben gerçek sevgili değiliz real hayatta görüşmüyoruz diye yaşlarını umursamamistim diye hatırlıyorum ama bir taraftan da ya daha küçüklerse diyorum OKB rahatsizligi bunu yanlış hatirlamama veya yanlış yorumlamama sebep olabilir mi?Olmayan şeyler OKBde olmuş gibi hatirlanabilir mi? Diğer sorum ise ben o yaşlarda ergenliğe yeni girmiş çocuklarla sevgili olduysam o zaman onlarla evlenmenin normal karşılandığı eski zamanlarda ya da gelişmemiş yerlerde yaşıyor olsam böyle bir evlilik yapıp iğrenç biri olur muydum?O yaştaki cocukla eğlenip onun hayatını mahvetmis olur muydum?Bunları düşünüp duruyorum hocam ne olur bunlara bi yorum yapın..

1 cevap
Cevaplar (1)

DAHA ÖNCE DE YAZMIŞTINIZ BAHSETTİĞİNİZ ÖRÜNTÜLER VE İFADE TARZINIZ BANA OKB Yİ DÜŞÜNDÜRDÜ.AMA LÜTFEN BİR UZMANLA GÖRÜŞÜN B ŞEKİLDE ANLATILARAK KONULAN HİÇBİR TANI DOĞRU DEĞİLDİR

13 Aralık 2021 08:54