ÖZ
Soru Sahibi
23 Eylül 2020 11:23

Hocam Lütfen acil cevap

Hocam merhaba ben de baş dönmesi ve göz kararması oluyor hocam kafamın sağ tarafında böyle damara sanki bir baskı oluşuyor ve bu ben de bir halsizlik ve göz kararmasına sebep oluyor ve bununla birlikte bulantıda oluyor.. Hocam benim bu rahstsızlığım neden oluyor ve benim hangi bölüme gidim muayene olmalıyım.Hocam şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Koray Tümüklü
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Eğer hareketle olan bir baş dönmesi varsa öncelikle KBB görmeli.yoksa öncelikle nöroloji muayne olmanız gerekli.

25 Eylül 2020 09:11