Öİ
Soru Sahibi
27 Şubat 2021 19:45

hdl kolestrol

hocam merhabalar fmf hastalıgımdan dolayı 6 ayda bir kontrole gıdıyorum son kontrolumde kolestrol oranlarım ölcüldu trigliserit 78-ldl kolestrol 78-hdl kolestrol 43 cıktı romatizma dr u hdl kolestrolun bıraz dusuk yukseltmen lazım dedı hocam ne gıbı bır yol ızlemem lazım yasım 30 fomega 3 un hdl kolestrol uzerınde onemi varmı kullanmalımıyım tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Gayet zayıf da olsa bir etkisi vardır. Peki ben olsam kullanır mıyım? Hayır, 2-3 puan yükseltme adına ömür boyun bunu kullanmanıza değeceğine ve bunun sizin için bir şeyler değiştireceğine inanmıyorum. Çünkü rakamsal verilere çok takılma taraftarı değilim, sağlıklı beslenme ve yaşam adına öneriler her şeyden daha etkilidir. Selamlar..

28 Şubat 2021 16:17