İl
Soru Sahibi
15 Şubat 2024 23:00

Göğüs ortasında ağrı

Hocam merhabalar eşim 46 yaşında 5-6 yıldır zaman zaman göğsünün tam ortasinda bicak saplanir gibi baskı gibi kramp gibi şiddetli bir ağrı oluyor nefesini kesiyor son zamanlarda sıklaştı yemek yedikten bi kaç saat sonra oluyor tokken olmuyor her zaman acıkınca oluyor su içince biraz hafifliyor herhangi bir şey yer yemez ağrı kesiliyor neden olabilir gastrit veya başka mide probleminden olabilir mi? Zaman zaman da reflu şikayetleri oluyor cevabınız için teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Bu olasılığı kabul ederim ama sebep sadece budur diye buradan konuşamam. Geçmiş olsun

18 Şubat 2024 16:25