çg
Soru Sahibi
27 Ekim 2018 23:06

hastalıkkk

İyi akşamlar dr bey benim size 2 sorum olucak 1 incisi ben 45 yaşındayım 19 senedir sle hastasıyım akçiger tutulumum var kimyasal ilaçlarla ilerlemesini durduramıyorlar ilerlemeye devam ediyor 2 inci sorum 22 yaşında kızım var doğduğundan beri alerjik bünyesi var öss senesinden beri alerjik astım dendi ayrıca haşimato ilaçsız takip ediliyor biz size gelmek istiyoruz bizim hastalıklara bakıyomusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İ. Can Çiftçi
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Fitoterapi

Otoimmün hastalıklarda etken olabilecek birçok neden mevcut. Bunları incelemek ve sebebi bulmak uzun vadede ilerleyişi azaltabilir. Konuyla ilgili en önemli nokta ise beslenme, anti-inflamatuar ve alerjenlerden uzak beslenme sizi ve kızınızı rahatlatacaktır. İlla bana geleceksiniz diye bir kaide yok, beslenmeyle ilişkili herhangi bir uzman ile bu konuda çalışabilirsiniz.

2 Aralık 2018 12:51