İL
Soru Sahibi
17 Temmuz 2018 20:24

Haşimato - lenf

Merhaba! İyi akşamlar ben yutkunma problemiyle hastaneye gittim endokrin doktoru haşimato hastalığım olduğunu söyledi dahiliye doktoru ise submental alanda 11.9 mm boyutunda bir kaç tane lap olduğunu söyledi konu hakkında Bilgi alabilir miyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. sanırım siz benim uzmanlık alanımı yanlış gördünüz. Ben Adli Tıp Uzmanıyım. Konuyu ilgili uzman arkadaslara sorarsanız daha doğru bilgiler alabilirsiniz.

18 Temmuz 2018 13:20