YY
Soru Sahibi
8 Ağustos 2021 23:02

Hareketlilik,konuşkanlık,aglama,söz dinlememe

Merhabalar hocam,3 bucuk yaşında kızım var.Enerji dolu, konuşkan ve hareketli aglayınca sakinleşmesi uzun sürer gün içinde mutlaka aglar istediğini yaptırmak ister buda inanılmaz can sıkıcı oluyor ve cok yoruluyorum,ne yapmalıyım ((geçici bir durum mu ?)) bu yüzden eşimle sorun yaşıyorum bu çocuk neden aglıyor diye bir otur diye kızıma söyleniyor ve bana kızıyor ve bunları kızıma diyorum aglama otur yapma kızım diyorum gülerek yapmaya devam ediyor yada aglamaya dewam ediyor hep yıpranan benim malesefki.misafirliğe dahi gitmek zor oluyor çünki sözümü bile dinlemiyor..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Yeliz Hanım. Bir Çocuk ve Ergen Psikiyatristinden randevu alıp ve mutlaka eşinizle birlikte çocuğunuzu muayeneye götürün.

21 Eylül 2021 12:48