IV
Soru Sahibi
3 Kasım 2021 15:28

Hacamat ve hirudoterapi

Merhaba 3 yıl önce beyin tümörünü çıkarmak için ameliyat oldum, şimdi kendi başıma yürümüyorum, hareketlerin koordinasyonu çok kötü olduğu için, yerinizde hacamat ve hirudoterapi yapmak istiyorum, yapabilir misiniz? Bu prosedürler için kontrendikasyonum yok

2 cevap
Cevaplar (2)

Öncelikle geçmiş olsun . Kliniğimizde Hacamat ve Sülük uygulaması yapılmaktadır. Eğer gelirseniz tedaviniz için yardımcı oluruz. Randevu ve bili için *** *** ** veya *** *** ** arayıp alabilirsiniz .

5 Kasım 2021 14:07
IV
Soru Sahibi

lütfen bana adresini söyler misin?

5 Kasım 2021 14:36

Dr Erdoğan Taş - Dr Sümeyye Taş Akutrans Altındağ mah. 100.Yıl Bulvarı No;14 Polat Apt K:1 D:2 Muratpaşa /ANTALYA Lütfen gelmeden önce randevu alınız .rndevu ile çalışmaktayız. tlf:*** *** ** - *** *** **

5 Kasım 2021 14:40