İG
Soru Sahibi
16 Temmuz 2020 12:12

Gummy Smile

Hocam merhaba, gummy smile için uyguladığınız tedaviler nelerdir? Lip repositioning uygulaması hakkında görüşleriniz nelerdir? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar,gummy smile tedavisi çok yönlü bir tedavi.tedavi seçenekleri vakanın durumuna göre değişmektedir.gummy smile i şu şekilde tedavi ediyorum şeklinde bir yaklaşım eksik olur.vakaya bakmak gerekir.dudak pozisyonlandirma tartışmalı bir konu.dudak pozisyonlandirma ameliyatlarından bir süre sonra dudak sınırının eski yerine döndüğüne dair yayınlar var.onun için işlem öncesi bu konu değerlendirilmeli.su an popüler olan botoks uygulamaları.ama onlarında belli süreyle tekrarlanması gerekiyor.selamlar.

16 Temmuz 2020 13:32