AN
Soru Sahibi
13 Eylül 2021 18:43

Göz kanalı tıkanıklığı

Hocam merhaba kızım 3.5 yaşında göz kanalı tıkanıklığı var. Sülük tedavisi nin göz kanalı tıkanıklığı na iyi geldiğini duydum. Sülük tedavisi ile göz kanalı tıkanıklığı açılır mı. Göze yapılan sülük tedavisi gözde kuruluk yapar mı yada bir yan etkisi var mı. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Sülük bizim sahamız olmamakla birlikte 15 yaşından küçüklere uygulanmasını doğru bulmuyoruz. 12 yaşından küçüklere de fitoterapi desteği veremiyoruz.

13 Eylül 2021 18:50