8 Haziran 2021 12:21

Gömük penis

Merhabalar doktor bey oğlumu 1 yaşında sünnet ettirdik ve sonrasında penis içe gömüldü bi çok doktora sorduk normal bişey diyorlar ama 9 yaşına girdi ve ister istemez soruyor neden pipim böyle diye ameliyat yapılabiliyormuş sizce ne yapmalıyız siz bu ameliyatı yapıyormusununz. Teşekkürler iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şenol Öztürk
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Selamlar ..biraz kilolu olan çocuklarımızda ki temel sorununumuz maalesef gömülü penistir.baxen ırsi olarak zayıflarda da olabilir..gömülü oenis ameliyatını yapıyorum sonuçlarimiz gayet başarılı..genelde ergenlik dönemi ile beraber yapıyoruz ..

8 Haziran 2021 19:19