YT
Soru Sahibi
17 Temmuz 2019 13:02

Gliotik odak

Merhabalar hocam 26 yasinda erkek mr sonucum hocam sag frontal grus hizasinda supkortikal ak madde de 3 mm capinda silik konturlu nonspesifik hiperintens odak mikroanjiopatik gliotik odak diye geciyor toplaminda 47 doktora gittim hic biri ilac bile yazmadi bir seyin yok diyorlar bazen odagin oldugu yerde sanki his yok gibi bu his kafamda baski yapiyor gibi bayilacakmisim gibi oluyorum dengemi kaybediyorum yada bana oyle geliyor hayatimda Boyle olmadim doktora gitmedim gecen yil bedelli askerlik cikti hocam aile hekimine gittim saglik ocagina tansiyonumu olctu 15e8 cikti bana dediki bu yasta tansiyonun bu kadar yukselmesi normal degil sende bobrek yetmezligi var dedi saglik ocagindan ciktim elimi kafama attim ne kadar agriyor diye titriyordum korkudan ertesi gun bobreklerimede bobrek ustu bezlerede Mr cektim temiz cikti 2 kez Beyin Mr cektim bunlar cikti 6 kez EKG cektim temiz cikti 1 kez EMG cektim temiz cikti 4 kez kan tahlili yaptim cok temiz cikti Mr raporlarimi Beyin cerrahlarina norologlara gosteriyorum bana diyorlarki Senin beynin bizimkinden daha iyi hic biri ilacta yazmadi 6 aydir ne yapacagimi sasirdim butun doktorlar psikolojiktir deyip psikiyatriye yonlendiriyorlar simdiden cevabiniz icin tesekkur ederim saygilarimla

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Nurettin Varolgüneş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

MERHABA, MR DA BAHSETTİĞİNİZ LEZYONUN BİR ÖNEMİ YOK. SİZE EN SON ÖNERİLMİŞ DOKTORA GİTMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM. GEÇMİŞ OLSUN

7 Eylül 2019 12:55