KS
Soru Sahibi
6 Haziran 2021 23:16

Genital herpes biorezonans

Merhabalar hocam ben genital herpesim biorezonans 6. Seanstayım ve ara atış yapılıyor ara atış sonrası 3 kere atak yaşadım tam atak gibide değil aslında tahriş tarzında kızarık ve kaşıntılı sizce ne zaman geçicek normal mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Doğanay Kürkçü
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Celloxy SAM-e. Sabah akşam yemeklerden 15 dk önce 19 damla dil altına damlatın ve yutmadan önce tutabildiğiniz kadar dil altında tutun sonra yutun Tedavinize devam ederken bunu uygulayın Lezyon üstüne celloxy su alarak sürebilirsiniz Sabredin geçecektir Candida tedavisini ilave edin. Şifalar dilerim

8 Haziran 2021 13:05
Uzm. Dr. Doğanay Kürkçü
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Celloxy SAM-e. Sabah akşam yemeklerden 15 dk önce 10 damla dil altına damlatın ve yutmadan önce tutabildiğiniz kadar dil altında tutun sonra yutun Tedavinize devam ederken bunu uygulayın Lezyon üstüne celloxy su alarak sürebilirsiniz Sabredin geçecektir Candida tedavisini ilave edin. Şifalar dilerim

8 Haziran 2021 13:06