af
Soru Sahibi
14 Kasım 2016 10:17

geçmeyen vertigo hastalığı

merhaba mustafa bey ben türkan hanım 18 yıldır vertigo hastasıyım .yaklaşık 12 seans sizden tedavi gördüm .tedavim biteli 2 ay oldu tekrar atak geciriyorum. ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim.ilginize şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Türkan hanım, Muhtemel hava değişimleri nedeniyle sorunda alevlenme yaşıyorsunuz. Nedenlerin çözümü üzerinde tekrar kısa bir çalışma yapmamız gerekebilir. Uygun olunca göreyim, sizi. Yaşadığınız yerde bir dr arkadaşa yönlendirerek tedavinize katkı sağlarız.

14 Kasım 2016 14:49