BA
Soru Sahibi
2 Ocak 2021 02:54

Geçmeyen Aritmi Hissi

Merhaba.Midem yemeklerden sonra biraz bulanır gibi oluyor.Kalbim her gün çarpıyor.Çarpmasa bile nabzımı hissetmediğim gün yok.Özellikle yemekten sonra.Sıcak bir ortamda daha da fena oluyorum,reflüm yok.Bazen tırnaklarım  morarıyor.Arada da ellerim karıncalaşıyor.Sürekli olmayarak halk arasında iman tahtası olarak bilinen göğsümün ortası sola doğru acıyor.Bazen biraz fazla yoğun bir gün geçirince nabzım çok daha hızlanıyor ve kulaklarım uğulduyor ya da çınlıyor.Genel olarak nabzım 85 in altına düşmüyor uyuyacağım sıra bile 81 yani en düşük fakat tansiyon değerlerim genelde normal.Hiç stres yaşamadığım zamanlarda da bu durumlarla karşı karşıya kalıyorum.Çevremdekiler psikolojik olabileceğini söylüyor fakat ben bir problem olduğunu düşünüyorum. Neden kaynaklanıyor olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)

YEME ALIŞKANLIKLARI SIGARA KAHVE ÇAY SAFRA PROBLEMLERI TIROID PROBLEMLERI ASLINDA TANSIYON NABIZ HEP NORMAL VE RITM PROBLEMI YOK ANLASILAN KALP ICIN ARASTIRMA VE TEDAVI GEREK YOK DAHILIYE DAHA UYGUN

2 Ocak 2021 09:52